Zespół

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Macura to wyspecjalizowana kancelaria, doradzająca podmiotom z sektora FinTech i nowych technologii.

Oferujemy wsparcie regulacyjne dla instytucji pożyczkowych, instytucji płatniczych, banków dostawców rozwiązań scoringowych, pośredników kredytowych, twórców oprogramowania, aplikacji mobilnych i innych podmiotów świadczących usługi w rzeczywistości wirtualnej.

Zgromadzone przez lata doświadczenie pozwala nam doradzać zarówno dużym podmiotom jak i startupom rozwijającym swoją działalność.

Kancelaria jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (www.pzip.pl), który promuje najwyższe standardy biznesowe i etyczne w prowadzeniu działalności rynku konsumenckich mikropożyczek elektronicznych i aktywnie uczestniczy w pracach tej organizacji.

Nasz zespół tworzą doświadczeni, zaangażowani w swoją pracę prawnicy oraz personel wspomagający codzienną obsługę biura.

Zapraszamy do poznania nas bliżej.

 

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.