Monika Macura ekspertką, a kancelaria partnerem strategicznym Kongresu Kredytu Konsumenckiego

20 marca 2024 r. zapraszamy do Warszawy na Kongres Kredytu Konsumenckiego. Kancelaria została Partnerem Strategicznym wydarzenia, a radca prawny Monika Macura jako jedna z jego ekspertek wystąpi z prelekcją na temat nowych wyzwań regulacyjnych dla instytucji płatniczych i pożyczkowych.

Kongres Kredytu Konsumenckiego to kluczowe wydarzenie dla branży finansowej, skupiające się na perspektywach, wyzwaniach i głównych problemach rynku consumer finance. Stwarza doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy na temat aktualnych trendów i najnowszych regulacji prawnych w branży finansowej.

W trakcie Kongresu radca prawny Monika Macura wystąpi z prelekcją pod tytułem „Krajobraz po burzy” czyli nowe wyzwania regulacyjne dla instytucji płatniczych i pożyczkowych, w której omówi następujące zagadnienia:

Podczas wydarzenia eksperci będą dyskutować m.in. nad zagadnieniami dot. nadzoru KNF, nowych zasad finansowania spółek pożyczkowych, BNPL i kart kredytowych, portfeli kredytowych banków, narzędzi IT, bezpieczeństwa wymiany danych, obsługi podatkowo-księgowej instytucji pożyczkowych, rozwoju i innowacji w branży digital lending, a także zmian w branży wierzytelności.

Organizatorami wydarzenia są Polski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz Fundacja Lendtech.

Termin: 20 marca 2024 r., 10:00-17:00
Miejsce: Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
Więcej informacji organizacyjnych na temat Kongresu oraz możliwość rejestracji na stronie wydarzenia.

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.