Michał Barwicki ekspertem w debacie o transformacji cyfrowej w sektorze finansowym

Radca prawny Michał Barwicki dołączył do grona ekspertów, którzy wezmą udział w debacie „Czym jest i jak uzyskać zgodność z wymogami DORA”.  Wydarzenie w formacie online zaplanowano na 29 lutego 2024 r.

Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom kluczowych zagadnień związanych z Rozporządzeniem DORA (Digital Operational Resilience Act), które nakłada na instytucje finansowe szereg wymogów w zakresie zarządzania ryzykiem ICT. 

Mecenas Barwicki w trakcie swojego wystąpienia omówi wpływ DORA na rynek finansowy. W ramach tego tematu poruszy następujące zagadnienia:

Pozostali prelegenci to praktycy, którzy wyjaśnią znaczenie DORA dla sektora finansowego, przedstawią też praktyczne aspekty jej wdrożenia w biznesie.

Organizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. Szczegółowe informacje i rejestracja>> 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.