Doradzaliśmy przy transakcji kupna udziałów w Billon Solutions przez Mobilum Pay

Mieliśmy przyjemność doradzać w projekcie kupna udziałów w Billon Solutions przez Mobilum Pay.

Nasze doradztwo obejmowało wszystkie aspekty związane z opracowaniem i negocjowaniem umowy. Wspieramy również obie firmy na etapie potransakcyjnym.

Mobilum Pay zapewnia infrastrukturę i technologię płatności, które pomagają przyspieszyć wdrażanie i budować zaufanie wśród użytkowników. Mobilum działa od 2021 r. w celu zwiększenia popularności kryptowalut. Jest instytucją finansową licencjonowaną w wielu jurysdykcjach.

Billon Solutions Sp. z o.o. jest pierwszym w Polsce podmiotem, który uzyskał zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na wydawanie pieniądza elektronicznego oraz świadczenie usług płatniczych w charakterze instytucji pieniądza elektronicznego (nr wpisu do rejestru KIPE1/2019).

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.