Aleksandra Skrzypczyńska

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W maju 2023 r. z pozytywnym wynikiem zdała egzamin zawodowy i wkrótce zostanie wpisana na listę adwokatów.

Jest absolwentką studiów podyplomowych „Fintech – nowe zjawiska i technologie na rynku finansowym”, organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

W kancelarii uczestniczy w bieżącym doradztwie dla instytucji płatniczych i instytucji pożyczkowych oraz spółek FinTech. Posiada doświadczenie w doradztwie w zakresie produktów kredytowych. 

W wolnych chwilach zagłębia wiedzę na temat prawa nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych oraz sztuczną inteligencją.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.