Monika Macura wśród 50 prawników i prawniczek, których warto obserwować na LinkedIn

Radca prawny Monika Macura znalazła się w zestawieniu „50 prawników i prawniczek, których warto obserwować na LinkedIn”, autorstwa Tomczak | Stanisławski. 
 
Organizatorzy zwrócili uwagę na kompletność i regularne aktualizacje profilu mec. Macury, określając go mianem wzoru do naśladowania dla przedstawicieli w branży. Docenili również unikatowy styl informowania odbiorców o najważniejszych aktualnościach – za pomocą autorskich komentarzy.
 
Serdecznie gratulujemy również pozostałym wyróżnionym!
 
Link do pełnego zestawienia>

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.